Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Co to znamená “být dobrovolníkem”?

6. 5. 2015

Nejprve si řekněme, kdo je dobrovolník. Je to někdo, kdo je ochotný věnovat svůj čas a síly ve prospěch jiného člověka nebo organizace bez nároku na finanční odměnu.

 

Pražský Biskup navštívil Pyšely

25. 8. 2014

Křesťanská obec v Pyšelích zažívá po letech opět významný mezdník své historie. Pátera Kryzstofa, který je novým farářem v pyšelském kostele, přivítal v Pyšelích pražský biskup Karel Herbst.

 

Reportáž: Máme rádi stromy

25. 11. 2013

Výjimečný projekt s názvem Máme rádi stromy vznikl s cílem vysazení nové aleje vzrostlých stromů poblíž městečka Pyšely, v okrese Benešov. A co s tím má společného kapela Please The Trees?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Kapela Please The Trees pokřtí novou pyšelskou alej

23. 9. 2013

Pyšelská sokolovna se připravuje na koncert indie-rockové kapely Please The Trees, která zde vystoupí na počest vysazení nové aleje Na Košíku v Pyšelích. Do Pyšel tak dorazí hudební hvězda, která úspěšně vystupovala na Colours of Ostrava, holandském Eurosonicu nebo po boku americké legendy Woven Hand.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Máme recept na nejlepší pyšelský jam

23. 9. 2013

První pyšelské Jam session našlo svého vítěze. Mezi osmnácti soutěžními vzorky letošních zavařenin z lokálních zdrojů zvítězil jednoznačně angreštovo-rebarborový jam Kláry Kbelové.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Zveřejňujeme Filmbook Fary Pyšely určený pro fotografy a filmaře

3. 5. 2012